top of page
Platerowane Mięso Hibachi

Restauracja

„Nie ma bardziej szczerej miłości niż miłość do jedzenia”- G.B. Shaw

 

Gwarantujemy że wizyta w naszej Restauracji będzie niezapomnianą podróżą kulinarną na którą serdecznie pragniemy Państwa zaprosić. Kuchnia łącząca w sobie specjały staropolskie i międzynarodowe sprawi, że zasmakujecie Państwo w tym miejscu. Serwujemy również dania kuchni myśliwskiej, które są naszą specjalnością.

 

Wykwalifikowana kadra sprawi, że każda wizyta w naszej restauracji, pozostawi za sobą niezapomniane wrażenia i apetyt na więcej.

W każdy weekend szef kuchni przygotowuje potrawy, których nie znajdziecie na co dzień w menu, tak aby każdy mógł znaleźć dla siebie coś dobrego. Wykwalifikowany, życzliwy personel zapewni profesjonalną obsługę, a także chętnie poleci pozycję

z menu, która odpowiadałaby Państwa gustom.

 

 Restauracja czynna każdego dnia w godzinach 11.00-20.00

śniadania

 

Gości hotelowych na śniadania

zapraszamy od 9:00 - 11:00.

 

Dbamy o to by nasi Goście rozpoczęli swój dzień przyjemnie, zdrowo i smacznie.

Każdego dnia przygotowujemy dla Państwa świeże i pyszne śniadanie.

 

Swojskie wyroby, puszystą jajecznicę, parówki,

sery z naszego regionu, ryby

z naszej wędzarni, pasty, różnorodne sałatki, warzywa, wiejski, ciepły chleb i chrupiące bułki, ciasta i inne słodkie wypieki, owoce, jogurty, soki i wiele innych pyszności które znajdziecie Państwo w naszej urozmaiconej ofercie śniadań.

 

Wędliny i kiełbasy z naszej wędzarni

 

Najwyższej jakości mięso, wyłącznie naturalne składniki, brak jakichkolwiek konserwantów oraz naturalne wędzenie powodują, że ich smak na długo pozostanie

w Państwa pamięci.

 

Ryby z naszej wędzarni

 

Ryby wędzone metodami tradycyjnymi w taki sam sposób jak wieki temu, bez konserwantów i rozmaitych polepszaczy. Świeże,cieplutkie, absolutnie rewelacyjne w smaku.

 

Domowy chleb

Taki jak piekły kiedyś nasze babcie, ręcznie wyrabiany,

z pyszną, chrupiącą skórką i ziarnami. Bez użycia konserwantów i chemicznych spulchniaczy. Nieporównanie zdrowszy od tego ze sklepu. Taki który przywoła zapach dzieciństwa i do którego będziecie nieustanie wracać.

 

*** w zależności od ilości Gości korzystających ze śniadań, Obiekt zastrzega sobie możliwość zmiany sposobu ich podania (poniżej 6 osób- posiłek serwowany)

 

bottom of page